Україна - територія Гідності і Свободи!

опубліковано 21 лист. 2019 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр
   21 листопада 2019 року біля пам'ятного знаку Героїв Небесної Сотні, в с. Требухів Броварського району Київської області, відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Cвободи "У їхніх серцях жила Україна".

Мітинг розпочався панахидою за загиблими Героями Небесної Сотні та молитвою за життя тих, хто постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору

На урочистому заході були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, голова Требухівської сільської ради В. Куць, голови сільських, селищних рад, представник релігійної громади, учнівська молодь та актив села. Зі словами вдячності та шани до подвигу героїв виступили очільники Броварського району.

Покладанням квітів учасники заходу віддали шану загиблим під час Революції Гідності, борцям за незалежність України у ХХ столітті, воїнам, полеглим у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.