У місті Вишгород відбулося обласне святкування "Масляної"

опубліковано 4 бер. 2013 р., 04:57 Інформаційно-довідковий центр
    02 березня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники засобів масової інформації, чисельна група делегації від району взяли участь в обласному святі «Масляна», що відбувалася в місті Вишгород Київської області.

2 березня 2013 р.

Біля центральної сцени розміщена палатка Броварського району прикрашена виробами народних майстрів Броварщини. Біля палатки на возі знаходились дари ланів, поряд варився борщ, куліш, смажилися млинці, шашлики, які роздавалися всім бажаючим безкоштовно.
    Художні колективи району виступали на головній сцені обласного свята «Масляної».