Новини‎ > ‎

У навчальних закладах Броварщини відзначили 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

опубліковано 10 бер. 2014 р., 23:36 Інформаційно-довідковий центр
    З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка 6 та 7 березня в навчальних закладах Броварського району відбулися загальношкільні заходи: «Марафон: 12 кроків до Шевченка», поетичний марафон «Планета Шевченко-2014», композиція – вистава «Початок Тарасового шляху до безсмертя», літературно-музична композиція «Образ жінки в творчості Т.Г. Шевченка». 
    Учасники продемонстрували майстерність виразного читання поезії Кобзаря та власних творів про Т.Г.Шевченка, слухали та виконували твори на слова поета. З нагоди ювілею, були проведені літературні читання в бібліотеках навчальних закладів, організовані виставки ілюстрацій до творів Кобзаря та створено стенди з біографічною довідкою про Великого Поета. 
    7 березня 2014 року у 1-11 класах класними керівниками з використанням аудіозаписів пісень та віршів, учнівських презентацій проведено перший урок (заняття) за темою «Об’єднаймося ж, брати мої!». 
    Натхненно звучить пророче слово Кобзаря у шкільних залах і єднаються душі школярів у почуттях, розбуджених Словом Поета без кордонів, Поета на всі віки, на всі часи…

11 березня 2014 р.


Comments