У приміщенні Гоголівського сільського Будинку культури відзначали 135 річницю Григорія Чупринки

опубліковано 2 груд. 2014 р., 01:52 Інформаційно-довідковий центр
    28 листопада 2014 року у приміщенні Гоголівського сільського Будинку культури відзначали 135 річницю від дня народження українського поета, політика, борця за самостійність України Григорія Чупринки, який народився 27 листопада 1879 року в селі Гоголів.
    На заході були присутні: начальник відділу культури Броварської райдержадміністрації – Унгуряну Ганна Павлівна, керівник літературно-мистецького об’єднання «Криниця» та культурно-просвітницького центру «Українська ідея» - Марія Овдієнко, лауреати районної літературної премії імені Григорія Чупринки – Валентина Ковалівська, Людмила Галіцина, Ольга Коцюба.
    У 2004 році було засновано Броварську районну літературну премію імені Григорія Чупринки, яка є найвищою і найпрестижнішою нагородою Броварського району в галузі літератури за вагомий внесок у літературу рідного краю, в українську літературу.
    Премією Григорія Чупринки відзначаються самобутні літературні твори, які є художнім і духовним надбанням Броварського краю й української літератури, утверджують українську національну ідею, гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять українського народу, є непересічною подією в літературному житті Броварщини, помітні у всеукраїнському літературному процесі.
    За 10 років існування літературної премії лауреатами стали 14 талановитих митців Броварського району. З нагоди 135-ї річниці з дня народження Григорія Чупринки всім лауреатам було вручено пам’ятні відзнаки.
    У заході взяли участь учні та вчителі Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст., народний хор «Криниця» Броварського районного Будинку культури.

28 листопада 2014 р.