Новини‎ > ‎

Урочисте відкриття новозбудованого дошкільного навчального закладу «Барвінок» в смт. Велика Димерка Броварського району

опубліковано 31 серп. 2017 р., 03:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 вер. 2017 р., 06:49 ]
   

31 серпня 2017 року жителі селища Велика Димерка чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається місцевим мешканцям, як довгоочікувана подія, яка стала справжнім святом для дітвори та їх батьків, оскільки потреба в садочку існувала вже давно.

Будівництво новоствореного ДНЗ «Барвінок» Великодимерської селищної ради розпочалось у 2012 році. У 2017 році будівництво завершено та дошкільний заклад освіти введено в експлуатацію. Загальний обсяг капіталовкладень на будівництво – близько 31 млн. грн. Проектна потужність ДНЗ – 110 місць (буде функціонувати 6 груп). Штатними кадрами дошкільний заклад укомплектований повністю.

Будівлі навчального закладу, територія та спортивні майданчики – відповідають сучасним європейським стандартам.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для місцевої громади.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: Горган О.Л., голова Київської обласної державної адміністрації, Рогова В.Б., директор департаменту освіти і науки Київської ОДА, Удовиченко В.П., керівник офісу реформ в Київській області, Гришко С.М., голова Броварської районної ради, Клименко М.Ф., голова Броварської районної державної адміністрації, Чайка Л.Г., начальник відділу освіти Броварської РДА, Бочкарьов А.Б., голова Великодимерської селищної ради, представники підрядної організації, депутати районної ради, представники-спонсори місцевих підприємств, організацій, керівники навчальних закладів району, батьки та діти.

Зі словами привітання виступив голова Київської обласної державної адміністрації Горган О.Л., акцентувавши увагу в своєму виступі, що відкриття дитячого садочку відбувається в населеному пункті, який є одним із основних бюджетоутворюючих селищ району та невдовзі стане центром новоутвореної Великодимерської об’єднаної територіальної громади, яка повинна стати взірцем для інших громад і обласна влада буде всіляко сприяти розвитку даної громади.

До привітань долучився голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., та наголосив, що найближчим часом відбудеться відкриття нового дитячого садочку в с. Зазим’є та оновленого дитячого садка в с. Пухівка.

Гришко С.М., Бочкарьов А.Б., Удовиченко В.П. побажали тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє.

 По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.

  


Зі словами привітання виступили Горган О.Л., Клименко М.Ф., Гришко С.М., Бочкарьов А.Б., Удовиченко В.П. Гості свята побажали тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє.

По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.


 

 

 Comments