Урочисте відкриття свердловини бюветного водопостачання, дитячого майданчика та паркової зони відпочинку

опубліковано 29 серп. 2011 р., 07:41 Інформаційно-довідковий центр
    27 серпня - в селі Шевченкове Броварського району за участю голови районної державної адміністрації П.П.Іваненка, голови районної ради А.В.Деменка, заступників голови та керівника апарату, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, керівників сільськогосподарських підприємств, міжрайонного прокурора М.В.Гарника, депутатів районної ради відбулося урочисте відкриття свердловини бюветного водопостачання, дитячого майданчика та паркової зони відпочинку збудованої за ініціативи і фінансування депутата районної ради С.В.Пономаренко та спонсорів-підприємців села.
    Голова районної державної адміністрації щиро і сердечно привітав мешканців села, які були на святкуванні - близько 350 осіб, з 20-річницею Незалежності України, вручив Почесні грамоти і цінні подарунки спонсорам новозбудованих об’єктів і активістам села.
    В програму святкування входила велика концертна програма, народні гуляння в парковій зоні села.