Урочистий захід з нагоди 30-ї річниці заснування Броварської районної ради ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів

опубліковано 31 бер. 2017 р., 05:01 Інформаційно-довідковий центр

31 березня в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди 30-ї річниці заснування Броварської районної ради ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів, в якому взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварскьої районної ради С.М. Гришко, заступник голови Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальник управління соціального захисту населення Л.П. Яіцька, депутати Київської обласної ради О.В. Іваненко та О.Є. Кищук,  голова Київської обласної організації ветеранів М.С. Томашов, голова Броварської міської організації ветеранів Т.Ф. Надиров, активісти організацій, представники ЗМІ.

Урочисті збори відкрив голова Броварської районної ради ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів В.В. Брюхов.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ветеранів, які пішли із життя. Право покласти квіти до могили першого голови організації П.П. Білоконя надано головам первинних ветеранський організацій В.М. Тетяничу та Г.Г. Грінченко.

З вітальним словом до ветеранів звернулися голова райдержадміністарції М.Ф. Клименко, голова райради С.М. Гришко, депутати облради О.В. Іваненко та О.Є. Кищук, голова Київської обласної організації ветеранів М.С. Томашов.

З вітальною програмою для присутніх виступили зразковий театр дитячої естрадної пісні "Маестро" Броварського районного Будинку культури.