Урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Київській області

опубліковано 11 трав. 2017 р., 04:21 Інформаційно-довідковий центр

5 травня в Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» пройшли урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Від Броварського району в заході взяли участь голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, збройних сил і правоохоронних органів В.Я Брюхов, заступник голови первинної ветеранської організації В.Г. Кириченко, учасник бойових дій в Афганістані В.С. Криваковський, голова наглядової ради громадської організації «АТО-М» В.П. Білик, учасник антитерористичної операції Березовський В.О.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися голова Київської обласної державної адміністрації О.М. Горган, перший заступник голови Київської облдержадміністрації О.І. Савченко, голова Київської обласної організації ветеранів України М.  Томашов.

Після офіційної частини  ветеранів запросили до польової кухні.

Завантажити фото