Урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в с.Бобрик

опубліковано 11 трав. 2017 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр

08 травня в селі Бобрик Броварського району відбувся захід, присвячений Дню пам'яті та примирення. В заході взяли участь: керівництво району, громада села Бобрик, учні школи, ветеран війни Дмитро Федорович Сітко.

Перед присутніми виступив заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, який у своєму виступі зазначив, що свято пам'яті та примирення пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам.
   Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу
Головне примирення, якого нам треба досягти - це примирення українців між собою, щоб ми були єдині, тільки тоді нас ніколи ніхто не здолає.