Урочисті заходи присвячені 20 річниці Всеукраїнськгого референдуму, 20 річниці створення міськрайонної прокуратури. Вручення державних актів на земельні ділянки жителям села Мокрець

опубліковано 5 груд. 2011 р., 00:58 Інформаційно-довідковий центр

01 грудня – у заході, що відбувся в актовому залі райдержадміністрації присвячені святкуванню 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, виконуюча обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга, начальники управлінь, відділів та служб району, сільські та селищні голови, представники громадських організацій.
    У холі актового залу було проведено фото-виставку та виставку архівних матеріалів, у загальноосвітніх школах та НВК району проводились тематичні уроки, була проведена зустріч керівників райдержадміністрації з представниками громадськості.
    Також відбулися заходи присвячені святкуванню 20 річниці створення міськрайонної прокуратури та 90-річчя від заснування Броварської філії НАСК «Оранта». В заходах взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, виконуюча обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга.
    З вітальним словом до працівників прокуратури та НАСК «Оранта» зверталися виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, виконуюча обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга.
    Від Броварської районної державної адміністрації з нагоди свята Дня працівника прокуратури та 90-річниці від заснування НАСК «Оранта» вручено Диплом Броварської районної державної адміністрації, дві відзнаки голови райдержадміністрації, Почесні грамоти та цінні подарунки.
    Цього ж дня виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин урочисто вручив 60 державних актів на земельні ділянки жителям села Мокрець.