Урочисті збори учасників бойових дій на території інших держав

опубліковано 15 лют. 2018 р., 04:47 Інформаційно-довідковий центр
   15 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулось вітання учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керуюча справами апарату Броварської районної ради С.М. Максак, виконуюча обов'язки начальника управління соціального захисту населення Г.А. Ткаченко, голова Броварської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інфтернаціоналістів) Панчук В.М.,учасники бойових дій на території інших держав Броварського району.

Зі словами вітання до учасників бойових дій на території інших держав звернувся виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся

Керуюча справами апарату Броварської районної ради С.М. Максак

Голова Броварської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інфтернаціоналістів) Панчук В.М.