Урочистості до Дня Конституції України та Дня молоді у Броварському районі

опубліковано 26 черв. 2020 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Традиційно щороку День Конституції відзначається 28 червня.

Напередодні державного свята, 26 червня 2020 року, на території стадіону, що в смт Калинівка відбулись районні урочистості та святковий концерт, присвячені 24-й річниці Конституції України.

На святі були присутні голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся, керівник апарату адміністрації Оксана Мордач, представники Броварської районної ради, сільські голови, депутати всіх рівнів, представники трудових колективів та жителі Броварщини.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Клименко, який зазначив,
що "Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою, зокрема Венеціанською комісією однією з найкращих, такою, яка відповідає високим світовим і європейським стандартам. Втілює в собі основоположні цінності світового конституціоналізму. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. Вперше в українській історії людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Вперше визначені державні механізми, що мають їх гарантувати".

До вітального слова долучилися депутат Броварської районної ради Валерій Калашник та голова Калинівської об’єднаної територіальної громади Вадим Булкот.

Грамотами Броварської районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників району за їх сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків з нагоди Дня Конституції та Дня молоді.

Після вітальних промов, окремих жителів району відзначили відзнаками голови Броварської райдержадміністрації та знаками пошани I-III ступенів Броварської районної ради.

Насамкінець учасники свята мали змогу насолодитись  неперевершеною  майстерністю аматорів комунального закладу «Броварського  районного будинку культури».