Урочистості з нагоди « Дня Рятівника»

опубліковано 17 вер. 2015 р., 06:08 Інформаційно-довідковий центр

17 вересня в приміщенні Броварського районного управління ДСНС України у Київській області відбулися урочисті заходи з нагоди « Дня Рятівника» на яких були присутні керівники міської та районної ради народний депутат України, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації.
    Співробітників рятувальних підрозділів було відзначено почесними грамотами та відзнаками Броварської районної ради. Гості та керівництво Броварського РУ та 5-ДПРЗ (м. Бровари) побажали особовому складу рятувальних підрозділів міцного здоров’я благополуччя, наснаги та довголіття.
    Під час заходів присутніми та ветеранами пожежно-рятувальної служби були покладені квіти до пам’ятника Героїв Чорнобиля та вшанували їх хвилиною мовчання.

17 вересня 2015 р.