Новини‎ > ‎

У Семиполківському сільському Будинку культури відбувся дитячий захід, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями

опубліковано 3 груд. 2014 р., 06:12 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 груд. 2014 р., 23:11 ]
    03 грудня 2014 року у Семиполківському сільському Будинку культури відбувся дитячий захід, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями за участю виконуючої обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації – Прянішнікової К.В., голови Броварської районної ради – Гришка С.М. та представника Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів – Жалдака П.Я..
    У фойє для дітей було приготовано гарячий чай та солодощі. До початку концертної програми з дітьми проводились різноманітні ігри. Також у фойє закладу було розміщено виставку – конкурс творчих робіт «Повір у себе». Переможців конкурсу Васильченко Марія с.Літки, Кошолап Тетяна с.Плоске, Ігнатенко Ангеліна смт Калинівка та призерів відкритого чемпіонату з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату присвяченого пам’яті майстра спорту України міжнародного класу з штовхання ядра та метання диску Балашова Д.С. Каплюка Артема с.Плоске було нагороджено почесними гостями.
    Артистами Броварського зразкового театру дитячої естрадної пісні «Маестро» та лялькового театру «Казковий дивосвіт» Калитянської ЗОШ І-ІІІ ст. була продемонстрована казкова вистава.
    Всі діти по закінченні вистави отримали подарунки підготовлені міжнародною благодійною організацією «Червоний хрест».

4 грудня 2014 р.


Comments