У Великій Димерці відзначили День молоді

опубліковано 1 лип. 2013 р., 01:45 Інформаційно-довідковий центр
    29 червня – голова Броварської районної ради А.В.Деменко взяв участь в проведенні районного заходу «Фестиваль Десна» з нагоди Дня молоді, який відбувся в смт Велика Димерка.
    Відкривали «Фестиваль Десна» та зверталися зі словами вітання голова Броварської районної А.В.Деменко та селищний голова смт В.Димерка А.Б.Бочкарьов.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня молоді вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 10 представникам активної молоді Броварського району.

29 червня 2013 р.

Розпочався «Фестиваль Десна» з екстримально – спортивних змагань з скейту, роликів, конкурсу графіті, змагання зі стріт-болу серед команд м.Бровари, смт Калинівка, смт В.Димерка.
    Продовжилось святкування Дня молоді великим концертом, де виступали молодіжні колективи з Броварського району, м.Бровари та м.Києва, танцювальні колективи з Броварського району.
    Закінчився захід святковою дискотекою.