У великій залі РДА відбулося районне свято до Міжнародного жіночого Дня

опубліковано 8 бер. 2016 р., 22:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 бер. 2016 р., 22:55 ]
    04 березня – у великій залі відбулося районне свято до Міжнародного жіночого Дня.
    У святкуванні взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату Броварської райдержадміністрації.
    Почесними гостями на святі були - Герой України, голова правління ПРАТ «Комбінат Тепличний» В.І.Чернишенко, Почесні жителі Броварського району.
    У святкуванні взяли участь депутати Броварської районної ради працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови і працівники сільських та селищних рад, працівники підприємств району, жителі сіл та селищ Броварського району.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Міжнародного жіночого Дня вручено Почесні грамоти Подяки та цінні подарунки 71 жінці, а також Знаком Пошани різних ступенів 5 жінкам.
    Після урочистої частини колективи художньої самодіяльності Броварського району виступили з численними концертними номерами.

9 березня 2016 р.