В актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій відбувся урочистий захід по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 14 груд. 2016 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр

14 грудня в актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій відбувся урочистий захід по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В. Гоголіна, заступник міського голови м.Бровари Г.П.Голубовський, керуючи справами виконкому Броварської міської ради К.В.Кузнецов, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.М.Семиног, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській районній державній адміністрації В.П.Білик, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, представники громадських організацій.
    З словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися заступник міського голови м.Бровари Г.П.Голубовський, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова «Броварської районної громадської організації Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопич, голова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» М.М.Хрущенко, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.М.Семиног, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС вручено почесны грамоти та подяки ліквідаторам, що проживають в м.Бровари і Броварському районі.
    Після закінчення вшанування присутні поклали квіти біля пам’ятника загиблим ліквідаторам під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС

Цього ж дня в с.Шевченкове урочисто відкрили пам’ятний знак ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЄС.
    В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради Г.В.Гоголіна, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській районній державній адміністрації В.П.Білик, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.М.Семиног, сільський голова с.Шевченкове В.М.Йовенко, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, учні Шевченківської ЗОШ, актив населеного пункту.