Важко в навчанні...

опубліковано 28 груд. 2015 р., 05:19 Інформаційно-довідковий центр
    26-27 грудня вихованці гуртків Броварського районного центру патріотичного виховання учнівської молоді взяли участь у районному військово-патріотичному вишколі «Юний патріот». В навчанні було дійсно важко. Погода була не сама сприятлива. Дощ, вітер, низька температура і висока вологість повітря створювали додаткові труднощі для учасників вишколу. Але юні вихованці гідно протистояли всім труднощам.
    Вишкіл проходив у промзоні м.Бровари. Що ранку кожен учасник вишколу отримував бойовий автомат і цілий день відчував себе озброєним воїном – захисником Вітчизни. Інструкторами вишколу були учасники АТО. Допомогу надав також міськрайонний військовий комісаріат. Саме завдяки йому більше 30 молодих людей мали можливість навчитися володіти зброєю – автоматом Калашникова.
    Інтруктори з позивними «Дельфін», «Хвост», «Стріла», «Філософ» провели теоретичні і практичні заняття із тактичної медицини, саперно-мінної справи, вогневої та тактичної підготовки, військової топографії. Учасники вишколу вчилися, як вести себе в бою в місті, будівлі, в полі, вчилися ставити і знешкоджувати міни і розтяжки, надавати медичну допомогу.
    Кожен учасник вишколу відчув себе захисником Вітчизни який, якщо буде потрібно, із зброєю в руках готовий захищати свою Батьківщину.
    Звичайно, дуже хотілося, щоб ці навички юним вихованцям БРЦПВУМ не стали у пригоді, але «порох потрібно завжди тримати сухим...»

Фотоальбом Google+