Новини‎ > ‎

В Броварах за участю голови Київської облдержадміністрації відбулись заходи присвячені 28 річниці Чорнобильської трагедії

опубліковано 24 квіт. 2014 р., 07:25 Інформаційно-довідковий центр
    24 квітня – пройшли заходи присвячені 28 річниці Чорнобильської трагедії. 
    Розпочалися заходи зі зібрання керівництвом міста та району учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС в малому залі міськвиконкому. 
    З словами вітання до ліквідаторів звернулися міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин та вручили їм почесні грамоти та цінні подарунки. 
    Після чого на подвір’ї Броварського управління ГУ МНС України в Київській області відбувся захід по вшануванню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЄС біля пам’ятника «Героям Чорнобиля». 

24 квітня 2014 р.


    В даному заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра, який 6 років тому був присутній на відкритті цього пам’ятника, виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин, Броварський міський голова І.В.Сапожко, голова районної ради С.М.Гришко, голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» І.І.Дерда та голова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» М.М.Хрущенко ліквідатори аварії на ЧАЄС, представники єпархії Київського патріархату Української православної церкви, працівники управлінь, відділів і служб міста та району, представники громадських організацій, учні ЗОШ. 
    Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський, керуючий Київською і Переяслав – Хмельницькою Єпархією – Владика Єпіфаній провів молебень до Дня вшанування світлої пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. 
    Зі словами вшанування пам’яті Героїв Чорнобиля до присутніх звернувся голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра і своїм розпорядженням нагородив Почесними грамотами Київської облдержадміністрації ліквідаторів Київщини. 
    У підніжжі пам’ятника виступив дитячий народний вокальний ансамбль «Калинка», який молився за світлу долю України. 
    До пам’ятника «Героям Чорнобиля» від голови облдержадміністрації, обласної ради, обласної організації «Союз Чорнобиль України», від міської та районних громад було покладено живі квіти – як символ життя на землі і безмежної вдячності за врятований світ.
Comments