Новини‎ > ‎

В Броварх відбулись урочистості з нагоди 153 роковин перепоховання Т.Г.Шевченка

опубліковано 19 трав. 2014 р., 23:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 трав. 2016 р., 06:00 ]
    18 травня – керівник апарату Броварської райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко взяла участь у 153 роковині перепоховання Т.Г.Шевченка. Траурна процесія з прахом Кобзаря зупинялась на місці, де сьогодні буяє розкішний парк його імені.     Урочистість розпочалася панахидою щодо світлої пам’яті Великого Кобзаря, яку провів настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ – Отець Михаїл. Покладання квітів до підніжжя пам’ятника від громади міста було покладено на міського голову Сапожка І.В., начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації ПодолянцяІ.І., керівник апарату Броварської райдержадміністрації Кушніренко Ю.І. 

20 травня 2014 р.


    До броварчан з привітальним словом звернувся міський голова Сапожко І.В. Начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Подолянець І.І. зачитав Повідомлення про те, що парк імені Т.Г.Шевченка, братська могила радянських воїнів на території парку ім. Т.Г.Шевченка занесено до Переліку об’єктів культурної спадщини на підставі Наказу управління культури, національностей та релігій від 10.04.2014року № 31/01-17. 
    З нагоди надання статусу парку ім.Т.Г.Шевченка і братської могили радянських воїнів в парку ім.Т.Г.Шевченка та Міжнародного дня музеїв почесними грамотами управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації було нагороджено: міського голову Сапожка І.В., всіх спеціалістів відділу культури та працівників краєзнавчого музею.
Comments