В Броварх відбувся обласний захід присвячений закінченню збирання урожаю зернових «Обжинки»

опубліковано 20 серп. 2012 р., 01:07 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 серп. 2012 р., 01:20 ]
    18 серпня – в м.Бровари на площі «Свободи» відбувся обласний захід присвячений закінченню збирання урожаю зернових «Обжинки».
    В заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації А.Й.Присяжнюк, заступник голови облдержадміністрації Т.Л.Подашевська, голова Броварської районної адміністрації П.П.Іваненко, голова Броварської районної ради А.В.Деменко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова громадської організації «Наше майбутнє» С.М.Федоренко, голови райдержадміністрацій з активами з 10 районів Київської області, жителі м.Бровари.

18 серпня 2012 р.

На святкуванні закінчення збирання урожаю «Обжинки» були виставлені палатки з дарами ланів Київщини. Кожен з присутніх на святкуванні районів пригощав всіх бажаючих народними стравами та медом.
    Бджоляри показували власний урожай меду, який можна було скоштувати та придбати за помірні ціни.
    Всі присутні могли насолодитися шедеврами хлібовипікання на конкурсі короваїв.
    Під час святкування естрадні колективи з усієї Київщини виконували народні пісні присвячені закінченню збирання урожаю 2012 року.