В Броварській РДА відбулась щорічна оцінка державних службовців

опубліковано 12 бер. 2012 р., 07:22 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 бер. 2012 р., 07:23 ]
     Відповідно до Законів України „Про державну службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000
№ 1922 „Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців”, наказу Головного управління державної служби України від 31.10.2003 № 122 „Про затвердження Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань”, зареєстрованого Міністерством юстиції України 19.11.2003 № 1063/8384, розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 12.11.2006 №12 „Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Броварської районної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації
від 13.01.2012 № 12 в Броварській райдержадміністрації проведено щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації покладених на них обов’язків і завдань на 2011 рік.
    Щорічна оцінка проводиться з метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності державних службовців, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистого розвитку, планування кар’єри, вдосконалення процесу планування та організації діяльності як державного службовця, так і структурного підрозділу райдержадміністрації, в якому він працює, виявленні організаційних проблем та оперативного реагування на них, аналізу виконання посадових інструкцій.
    Цього року щорічній оцінці підлягали 80 державних службовців. Не підлягали щорічній оцінці 42 державні службовці, з них 32 працюють менше року та 10 жінок, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною.
    Під час проведення щорічної оцінки звернута особлива увага на якість надання адміністративних послуг структурними підрозділами адміністрації такими, як управління праці і соціального захисту населення, дозвільного центру та державного реєстратора, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інших служб адміністрації.
    Пріоритетним напрямком діяльності як райдержадміністрації в цілому так і кожного державного службовця зокрема, є робота зі зверненнями громадян. Кожне звернення повинно бути ретельно вивченим, по можливості вирішеним по суті, адже кожен заявник має конституційне право отримати кваліфіковану аргументовану відповідь на своє звернення.
    При підведенні підсумків проведення щорічної оцінки вказано на недоліки, які ще трапляються в роботі державних службовців такі, як прояви некомпетентності, формалізму, інертності та байдужості.
    Крім того, звернута увага на посилення контролю за дотриманням виконавчої дисципліни, загальних правил поведінки державного службовця, постійне підвищення кваліфікаційного рівня, удосконалення професійних навиків та якісне виконання посадових обов’язків і особистих планів роботи.