В Броварській РДА відбувся виїзний прийом заступника голови Київської ОДА Турчака І.М.

опубліковано 26 бер. 2018 р., 07:18 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 07:19 ]

26 березня 2018 року в приміщені Броварської районної державної адміністрації відбувся виїзний прийом заступника голови Київської обласної державної адміністрації Турчака Івана Мироновича.
   На прийом звернулись мешканці села Зазим’є Броварського району  з питанням приєднання житлових будинків, які знаходяться в урочищі Лісове с. Зазим’є, до мереж електропостачання.
   Від мешканців с. Зазим’є було прийняте колективне письмове звернення.
   Також на прийом звернувся голова Броварської районної громадської організації «Чорнобильський спас» Скопич Я.Я., з проханням про виділення додаткових коштів на оздоровлення Чорнобильців І категорії.