В Броварському районі було проведено командно-штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області при загрозі виникнення та вчиненні терористичного акту в приміщенні вокзалу залізничної станції «Бровари»

опубліковано 26 лип. 2016 р., 04:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лип. 2016 р., 05:12 ]
    26 липня 2016 року відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2016 рік  в Броварському районі було проведено командно-штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області при загрозі виникнення та вчиненні терористичного акту в приміщенні вокзалу залізничної станції «Бровари» з практичним відпрацюванням ліквідації пожежі (загорання цистерни з нафтопродуктами) та евакуації постраждалих.
    Навчальна мета командно-штабного навчання:
- опрацювати порядок спільних дій органів управління, спеціалізованих служб цивільного захисту (ЦЗ), керівного складу об’єктів життєзабезпечення, керівного складу залізничної станції «Бровари» при загрозі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка може статися в результаті вчинення терористичного акту на залізничній станції, ліквідації наслідків пожежі, яка виникла внаслідок загорання цистерни та евакуації постраждалих.
    Органи управління цивільного захисту Броварського району показали задовільний рівень готовності до вирішення завдань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

26 липня 2016 р.