В Броварському районі привітали працівників освіти з професійним святом

опубліковано 2 жовт. 2015 р., 03:37 Інформаційно-довідковий центр
«Про вчителя слова, чиєжиття - невичерпнакриниця...»

Під такою зворушливою назвою проходили 1 жовтня 2015 року урочистості з нагоди Дня працівників освіти Броварського району у будинку культури смт. Калинівка. Велику простору залу вщент заповнили працівники освіти з усього району — освітянська сім’я Броварщини об’єднує вчителів, вихователів, керівників гуртків, бібліотекарів, тренерів, всіх тих, хто щодня поспішає в країну Знань. Незабутні хвилюючі враження залишились в серці кожного учасника заходу.
    Молоді педагоги Оксана Яіцька та Сергій Євпак відкрили свято для людей особливо важливої професії, яке рясніло показовими виступами талановитої молоді Броварщини— вихованців хореографічного колективу «Струмочок» Броварського районного Центру дитячої та юнацької творчості, керівник – Песляк Ніна Іванівна, учнів Калинівської, Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великодимерського СЗО НВК. Не менш прекрасними були пісенні вітання від Чакуна Дмитра та Миронець Катерини.
    Привітання для володарів найблагороднішої професії лунали зі сцени від керівників району — голови Броварської райдержадміністрації Сінька Володимира Олександровича та голови районної ради Гришка Сергія Миколайовича, начальника відділу освіти Чайки Людмили Григорівни, які провели церемонії вручення грамот кращим з кращих представникам галузі.
    Про те, як же потрібно сіяти зерна знань, щоб вони зійшли рясними сходами у власних дітях і надалі будуть множитися в онуках, розповіли ветерани педагогічної праці — Скирта Микола Миколайович та Ромась Олександр Петрович.
    Теплі слова, милозвучні пісні, сучасні композиції та декламування віршів зі сцени перенесли на певний час усіх присутніх із реальності до світу прекрасного.

1 жовтня 2015 р.