Новини‎ > ‎

В Броварському районі відбулись заходи присвячені 3-ій річниці утворення громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які несуть службу у зоні АТО

опубліковано 9 черв. 2017 р., 03:48 Інформаційно-довідковий центр


   Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.
   Україна в ці буремні дні поділилася на «фронт» і «тил». Мова йде про тих небайдужих, які не змогли всидіти вдома і відправилися воювати на фронт. А також про – волонтерів в «тилу»,які організовують пункти прийому допомоги від громадян, створюють спеціальні спільноти в соціальних мережах, являються своєрідним координаційним центром між тими людьми, які знаходяться в зоні АТО, і мирним населенням.
   Не залишились осторонь цих подій керівництво та жителі Броварського району, за ініціативи яких було створено громадський комітет по наданню допомоги військовослужбовцям Збройних сил України, які несуть службу в зоні АТО.
   Волонтери з Броварщини були в гарячих точках по всій лінії зіткнення: від Щастя до Широкіного.
   Загалом громадським комітетом було надано матеріальної допомоги близько 7 мільйонів гривень, зібрано до 100 тонн продуктів харчування. Не можна не згадати про допомогу комітету у вирішенні житлових питань демобілізованим учасникам АТО Березовському Володимиру Олександровичу, Мусі Сергію Олексійовичу, Панченку Гамлету Гарібовичу, Микитенку Анатолію Сергійовичу, Троценку Олексію Георгійовичу, Білику Валерію Петровичу, Сичову Віталію Валентиновичу.
   Керівництво Броварського району, а саме: голова Броварської районної ради С.М. Гришко та голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко подякувало волонтерам, підприємцям, які надають допомогу та учасникам АТО, які захищають нашу країну та вручили нагороди.
 

Comments