В Броварському районі відбулись заходи присвячені 3-ій річниці утворення громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які несуть службу у зоні АТО

опубліковано 9 черв. 2017 р., 03:48 Інформаційно-довідковий центр

Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.
   Україна в ці буремні дні поділилася на «фронт» і «тил». Мова йде про тих небайдужих, які не змогли всидіти вдома і відправилися воювати на фронт. А також про – волонтерів в «тилу»,які організовують пункти прийому допомоги від громадян, створюють спеціальні спільноти в соціальних мережах, являються своєрідним координаційним центром між тими людьми, які знаходяться в зоні АТО, і мирним населенням.
   Не залишились осторонь цих подій керівництво та жителі Броварського району, за ініціативи яких було створено громадський комітет по наданню допомоги військовослужбовцям Збройних сил України, які несуть службу в зоні АТО.
   Волонтери з Броварщини були в гарячих точках по всій лінії зіткнення: від Щастя до Широкіного.
   Загалом громадським комітетом було надано матеріальної допомоги близько 7 мільйонів гривень, зібрано до 100 тонн продуктів харчування. Не можна не згадати про допомогу комітету у вирішенні житлових питань демобілізованим учасникам АТО Березовському Володимиру Олександровичу, Мусі Сергію Олексійовичу, Панченку Гамлету Гарібовичу, Микитенку Анатолію Сергійовичу, Троценку Олексію Георгійовичу, Білику Валерію Петровичу, Сичову Віталію Валентиновичу.
   Керівництво Броварського району, а саме: голова Броварської районної ради С.М. Гришко та голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко подякувало волонтерам, підприємцям, які надають допомогу та учасникам АТО, які захищають нашу країну та вручили нагороди.