В Броварському районі відзначили День фізичної культури та спорту

опубліковано 9 вер. 2017 р., 09:31 Інформаційно-довідковий центр

09 вересня 2017 року в селищі Велика Димерка відбулись районні заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.
   З професійним святом спортсменів привітали голова Броварської районної держаної адміністрації Клименко М.Ф., голова Броварської районної ради Гришко С.М., Великодимерський селищний голови Бочкарьов А.Б.
   Також на святі були присутні депутати Київської обласної ради та депутати Броварської районної ради.
   Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. наголосив, що спорт є важливою складовою у вихованні здорового та міцного молодого покоління, тому розвиток спортивної мережі в Броварському районі є одним із пріоритетних напрямків. Броварщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Сьогодні на заході присутні призери чемпіонату Європи з боксу та карате кіокушинкай. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Броварщині, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.
   Очільники району відзначили подяками Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради кращих тренерів, викладачів та спортсменів.
   Після офіційних заходів, всі присутні мали змогу спостерігати видовищні змагання з карате кіокушинкай та боксу.