В Броварському районі вшанували громадянський подвиг учасників Революції Гідності

опубліковано 21 лист. 2018 р., 05:00 Інформаційно-довідковий центр
   21 листопада 2018 року біля стели Захисникам України, в смт Калинівка Броварського району Київської області, відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Cвободи «Моє безсмертя воїна і сина – тобі, моя велична Україно!».

На урочистому заході були присутніми: перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови Броварської райдержадміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки Калинівського селищного голови Ю.Ю. Дорошенко, депутат обласної ради В.Є. Шульга, представник релігійної громади, учнівська молодь та актив села.

По закінченню урочистостей священник відслужив панахиду. Присутні поклали квіти до монументу.