В Броварському району відбулись акції «Посади своє дерево», «Зробимо Україну чистою» та Всеукраїнська акція «Посади дерево миру»

опубліковано 29 квіт. 2015 р., 04:24 Інформаційно-довідковий центр
    25 квітня – у всіх населених пунктах Броварського району відбулись акції «Посади своє дерево», «Зробимо Україну чистою» та Всеукраїнська акція «Посади дерево миру».
    В акції взяли участь представники райдержадміністрації, районної ради, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутатський корпус сільських, селищних рад, учні загальноосвітніх шкіл, представники громадських організацій, представники молодіжних організацій, актив населених пунктів.
    Під час проведення зазначених акцій в населених пунктах впорядковані вулиці, майдани, сквери, місця громадського користування та відпочинку, приведено в належний санітарний та естетичний стан джерела питного водопостачання, прилеглі території промислових, сільськогосподарських підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств побуту та торгівлі.
    Під час проведення акцій висаджено 5500 саджанців дерев.
    До акції, що проходила в с.Рудня Броварського району, приєдналися представники Управління інфраструктури та туризму Київської облдержадміністрації.
    Біля пам’ятнику загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЄС та пам’ятнику загиблим воїнам під час другої світової війни в с.Рудня було висаджено 60 дерев.

25 квітня 2015 р.