Новини‎ > ‎

В Ценральній районній бібліотеці відбулась нарада з працівниками бібліотечних установ щодо відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

опубліковано 16 січ. 2014 р., 04:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 03:40 ]
    15 січня – в звязку з належною підготовкою до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбулась нарада з працівниками бібліотечних установ Броварського району. 
    В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, директори бібліотек Броварського району, представники місцевих ЗМІ. 

15 січня 2014 р.


    Звертаючись до присутніх заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова зазначила: 
    -   У 2014 році робота бібліотечних закладів повинна бути направлена на належне відзначення ювілею Т.Г.Шевченка, вивчення його поезії дітьми та молоддю. Творчість Великого Кобзаря має важливе значення у вихованні сучасного покоління, яке підростає. Саме тому бібліотеки повинні відіграти в цьому процесі роль каталізатора в пізнані життєвого шляху Тараса Григоровича Шевченка. 
    Загалом на сьогодні нашим планом передбачено 32 основних мистецьких та культурно-освітніх районних заходів, але, я впевнена, їх буде значно більше, оскільки громадські організації, які активно працюють в Броварському районі, виносять ініціативи щодо проведення своїх заходів по відзначення ювілею Кобзаря. Я прошу в разі звернення до вас представників громадських організацій надавати їм допомогу та сприяти в організації проведення заходів. 
    Працівники бібліотек повинні активно долучитись до проведення науково-практичних конференцій, «круглих столів», читацьких конференцій, літературно-мистецьких вечорів, літературних вікторин, організації перегляду навчальних, документальних і художніх фільмів, присвячених творчості Тараса Григоровича Шевченка. 
    Після завершення наради учасники Броварського районного театру книги «Дивослово» Великодимерської бібліотеки виступили з постановкою «Його життя написане сльозами, що запеклися кров’ю на душі» Цей захід розпочинає цикл заходів в Броварському районі присвячених 200 – річному ювілею Т.Г.Шевченка
Comments