Відбулося 43 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 3 лип. 2018 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 лип. 2018 р., 05:52 ]
  03 липня 2018 року  відбулось засідання 43 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка

В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плаксядепутати районної ради, голови сільських, селищних рад, представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про надання дозволу Броварській центральній районній лікарні на списання майна, що належить до основних фондів лікарні та є спільною сумісною власністю територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   2. Про затвердження Передавального акту Комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області, Броварської міської ради Київської області.
   3. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області, Броварської міської ради Київської області.
   4. Різне