Відбулася чергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС

опубліковано 22 серп. 2019 р., 03:42 Інформаційно-довідковий центр
   22 серпня 2019 року відбулася чергове засідання Броварської районної комісії з питань ТЕБ та НС.

На комісії розглянуто наступні питання:

Про затвердження Плану роботи Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на II півріччя.

2. Про проведення перевірок стану готовності та виключення з фонду захисних споруд цивільного захисту.

3. Про пошкодження даху в Плосківському НВО (ЗОШ I-III ст. та ДНЗ) Броварського району.

4. Про підготовку закладів освіти Броварського району до нового 2019-2020 навчального року з питань протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки.

5. Про стан забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в 2019 році.

6. Про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Броварського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

7. Різне.