Відбулася консультаційно-рекомендаційна надара у голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 02:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 квіт. 2018 р., 06:11 ]
   31 березня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду щодо надходження коштів до місцевих бюджетів від сплати податку на нерухоме майно та інших податків.

В нараді взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник начальника управління фінансів адміністрації І.Ю. Оляновська, начальник відділу реєстрації Н.В. Грабовецька, начаьник відділу архітектури та містобудування  Т.М. Харитонюк, начальник відділу агропромислового розвитку С.М. Шибіко, заступник прокурора Броварської місцевої прокуратури Я.О. Леляк, заступник начальника Броварського відділення ГУ ДФС у Київській обл. І.В. Кругляк, керівник ДППЗ "Плосківський" К.О. Білозуб, сільські та селищні голови району.

Заступник начальника управління фінансів адміністрації І.Ю. Оляновська проінформувала про стан виконання плану за доходами в розрізі основних податків та зборів за січень-березень 2018 року, зазначивши, що значна сума коштів надійшлаза рахунок сплати рентної плати за користування надрами, від сплати єдиного податку, актизного податкуз реалізації пального , податку на нерухоме майно.

Голова адміністрації М.Ф. Клименко наголосив на необхідності проведення моніторингу по сплаті всіх місцевих податків та зборів.

Відповідно до проведеної наради  керівниками відділів, служб та головами сільських, селищних рад вирішено об'єднати зусилля в роботі щодо наповнення бюджетів за рахунок сплати місцевих податків і зборів.