Відбулася нарада керівників навчальних закладів з питання забезпечення балансу споживання і витрачання енергетичних ресурсів

опубліковано 9 вер. 2014 р., 01:06 Інформаційно-довідковий центр

9 вересня 2014 р.

05 вересня в малій залі районної державної адміністрації відбулася нарада керівників навчальних закладів під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації Кищука О.Є.
    На нараді розглядалося питання забезпечення балансу споживання і витрачання енергетичних ресурсів, впровадження актуальних заходів з енергозбереження і енергоефективності. Враховуючи  Закон України «Про загальну середню освіту», п.2 протоколу №1 від 05.08.2014 року засідання Антикризового енергетичного штабу Київської області під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації, лист департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від  18.08.2014     12-01-13-2092  «Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області у 2014/2015 н.р.»  керівники навчальних закладів одноголосно вирішили внести зміни до графіків навчального процесу в навчальних закладах передбачивши зокрема, частковий перехід на шестиденний робочий тиждень та збільшити у загальноосвітніх навчальних закладах тривалість зимових канікул шляхом перенесення осінніх  та весняних канікул.