Відбулася нарада щодо реалізації медичної реформи на території Броварського району

опубліковано 8 серп. 2018 р., 05:10 Інформаційно-довідковий центр
  08 серпня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулася нарада щодо реалізації медичної реформи на території Броварського району.

В нараді взяли участь: голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради Гришко С.М., керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, директор КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР  Багнюк В.В.,  директор КНП "Броварський центр первинної медико-санітарнох допомоги" Дементьєва І.А, заступник директора КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР з економічних питань Щербак Т.В., головні лікарі медичних амбулаторій та ФАПів, сільські та селищні голови.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Cтан підписання декларацій з сімейними лікарями.
   2. Оптимізація використання площ медичних албулаторій та ФАПів з метою економії бюджетний коштів та передачі приміщень в користування громадам сіл та селищ.

В ході наради надані рекомендації та відповідні доручення.