Відбулася нарада щодо стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

опубліковано 12 вер. 2019 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр
   12 вересня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів нараду щодо стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

В нараді взяли участь: начальник відділу житлово-комунального господарства О.Заріцьканачальник відділу культури Броварської райдержадміністрації Т. Мехед, голови сільських та селищих рад, керівники теплопостачальних комунальних підприємств,  представники Броварського відділення АТ "Київоблгаз", , виконуючий обов'язки директора КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР Київської області Г.Павлін.

Під час наради розглянуто наступні питання:
   1. Про виявлені недоліки на котельнях об’єктів соціально-культурного призначення району, які необхідно усунути до початку опалювального періоду 2019-2020 років (представник Броварського відділення АТ «Київоблгаз»).
   2. Про вжиті заходи по приписах та зауваженнях по котельнях, зазначених в актах обстеження Броварського відділення ПАТ «Київоблгаз», навчання операторів (сільські, селищні голови, керівники теплопостачальних підприємств, відділу освіти, відділу культури).
   3. Про готовність об’єктів соціально-культурного призначення району (сільські, селищні голови, керівники комунальних підприємств).
   4. Різне.