Відбулася нарада у голови Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 11 черв. 2018 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 лип. 2018 р., 01:06 ]
   11 червня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду.

В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.

Голова адміністрації М.Ф. Клименко розпочав нараду з привітання спортивної команди від Броварської районної державної адміністрації, яка взяла участь у  Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Київської області та зайняла ІІІ-тє місце серед волейболістів.

В зв’язку з неспокійною ситуацією на Сході України та задля попередження провокацій на територій району, голова закликав присутніх негайно  повідомляти Броварську райдержадміністрацію про підозрілих осіб, які поширюють сепаратистські чи радикальні настрої серед населення.

Під час наради надано наступні доручення:
   - внести зміни в програму соціально-економічного розвитку та надати відповідний список змін до Броварської районної ради;
   - прискорити процес підписання декларацій з лікарями сімейної медицини;
   - вивчити питання щодо (створення) посади інспектора з охорони праці при органах місцевого самоврядування;
   - підготувати звернення до начальника Броварського районного відділу поліції щодо стану розслідування факту незаконного видобування піску на території Придесення;
   - постійно проводити інформаційну та моніторингову кампанії щодо попередження загоряння трав’яного настилу;
   - підготувати звернення до ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ щодо стану перевірки води в селах Княжичі та;
   - підготувати інформацію про стан проходження оздоровчої кампанії дітей шкільного віку Броварського району у літній період 2018 року.