Відбулася нарада з керівниками управлінь, відділів та служб Броварської райдержадміністрації.

опубліковано 10 вер. 2018 р., 03:33 Інформаційно-довідковий центр
   10 вересня 2018 року заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів нараду з керівниками управлінь, відділів та служб Броварської райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.

Порядок денний наради:
   1. Інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації про роботу за минулий тиждень та планування роботи на поточний тиждень.
   2. Різне.

Відповідно розглянутих питань надано наступні доручення:
  1. Визначитьсь з найкритичнішими аварійними ділянками автодоріг.
  2. Терміново підготувати листа до Гоголівського сільського голови щодо вжиття заходів по дезинфекції водонапірної башти.
  3. Належним чином підготуватись до проведення навчань щодо реагування на надзвичайну ситуацію, що може виникни ту при аварії на Київській гідроелектро станції.