Відбулася нарада з перевізниками

опубліковано 5 лист. 2014 р., 03:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 лист. 2014 р., 03:48 ]

04.11.2014 року в малому залі райдержадміністрації під головуванням начальника відділу економіки Козачок О. В. відбулася нарада з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути Броварського району. На нараду також були запрошені Президент Корпорації автомобільних пасажирських перевізників Локтєв Р.Ф., представник Укртрансінспекції у Київській області Пасічник Д.В.
    Відповідно до порядку денного розглянуто такі питання:
1. Розгляд пропозицій щодо розробки проекту «Програми розвитку пасажирського автомобільного транспорту на 2015-2018 роки»
2. Стан відшкодування витрат за перевезення пільгової категорії пасажирів.
3. Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху - 2014 у період з 10 по 16 листопада.
4. Розгляд звернень і пропозицій громадян щодо діяльності перевізників.