Відбулася нарада з питань оптимізації роботи начальників військово-облікових столів сільських, селищних рад Броварського району

опубліковано 6 лип. 2017 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр
   06 червня в приміщені малого залу Броварської районної державної адміністрації перший заступник голови адміністрації Р.М. Лук'яненко  провів нараду з питань оптимізації роботи начальників військово-облікових столів сільських, селищних рад Броварського району.

В нараді взяли участь головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату адміністрації О.М. Степанюк, заступник військового комісара Броварського об'єднаного міського військового комісаріату – начальник мобілізаційного відділення С.М. Пригода, в.о. начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Броварського об'єднаного міського військового комісаріату О.В. Дудка, в.о. начальника відділення комплектування та призову Броварського об'єднаного міського військового комісаріату О.В. Євтушенко, начальники військово-облікових столів Броварського району.

Відповідно до порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Розгляд рівня дисципліни в роботі начальників військово-облікових столів Броварського району.
   Вирішили:
   - Броварському об'єднаному міському військовому комісаріату провести аналіз роботи начальників військово-облікових столів і надати інформацію про стан військового обліку в сільських, селищних радах району до 20.07.2017 року до Броварської райдержадміністрації. В сільських, селищних радах району, де в роботі начальників військово-облікових столів виявлено найбільше недоліків, здійснити перевірку стану військового обліку зі складанням актів та надати методичну, практичну допомогу в вирішенні проблемних питань.

2. Оптимізація роботи начальників військово-облікових столів району з питань мобілізаційної роботи, ведення військового обліку, оповіщення по призову військовозобов'язаних і призовників та звітності в сільських, селищних радах.
   Вирішили:
   - начальникам військово-облікових столів сільських, селищних рад району в семиденний термін надати інформацію до Броварського ОМВК про осіб призовного віку, які ухиляються від виконання військового обов'язку під час чергового призову 2017 року, за формою згідно додатку 5 постанови КМУ від 07.12.2016. № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних».

3. Відповідальність посадових осіб за невиконання функціональних обов'язків.
   Вирішили:
   - начальникам військово-облікових столів сільських, селищних рад району посилити роботу з питань мобілізаційної роботи, ведення військового обліку, оповіщення по призову військовозобов'язаних і призовників та звітності.

4. Відповідальність сільських, селищних голів за невиконання делегованих повноважень з питань оборонної та мобілізаційної роботи.
   Вирішили:
   - начальникам військово-облікових столів сільських, селищних рад району спільно з Броварським об'єднаним міським військовим комісаріатом до 20.07.2017 року надати перелік проблемних питань і запропонувати шляхи їх вирішення.