Новини‎ > ‎

Відбулася оперативна розширена нарада

опубліковано 12 черв. 2017 р., 04:46 Інформаційно-довідковий центр

   12 червня в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку очолив голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко. 

   В нараді взяли участь голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. 

   Відповідно до порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Інформація про хід підготовки навчальних закладів до початку нового 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо – зимовий період.
   Вирішили:
  - спільно з головами сільських, селищних рад та представниками організацій, які беруть участь у діяльності навчальних закладів, приділити увагу питанню готовності котелень до опалювального сезону;
   - надати перелік шкіл, які потребують першочергового ремонту.

   2. Інформація про забезпечення безпеки населення на водних об’єктах району.
   Вирішили:
   - розробити, виготовити та встановити попереджувальні знаки, таблички на під'їзних дорогах до місць масового купання;
   - звернути увагу на заходи безпеки в місцях відпочитку дітей.
  
   3. Інформація про стан ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ (інтерактивна мапа) та заходи щодо попередження завезення на територію Броварського району сміття з інших регіонів України за результатами перевірки.
   Вирішили:
   - спільно з головами сільських, селищних рад, відділом поліції, представниками громадських формувань вжити всі необхідні заходи щодо недопущення завезення сміття з інших регіонів України.

   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

 

 
Comments