Відбулася педагогічна рада керівників навчальних закладів району на тему: «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах реформування та розвитку освітнього простору Броварщини»

опубліковано 30 серп. 2016 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 серп. 2016 р., 22:24 ]

30 серпня -  в актові залі відділу освіти Броварської районної державної адміністрації відбулася педагогічна рада керівників навчальних закладів району на тему: «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах реформування та розвитку освітнього простору Броварщини».
    На нараді були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації  В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністрації Ю.С.Плакся,  керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я та соціального захисту В.Є.Шульга, депутат Київської обласної ради О Є.Кищук.
    На педагогічній раді розглядалися питання:
1. Аналіз освітньої діяльності району у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік.
2. Про концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа».
3. Оптимізація мережі навчальних закладів – один із шляхів забезпечення доступності та якості освіти
4. Різне.
    Керівництво району, представники професійної педагогічної спільноти проаналізували здобутки в освітній галузі та досвід кращих педагогічних систем, разом шукали шляхи вирішення проблем та визначали плани на майбутнє.
    За підсумками педагогічної ради, враховуючи пропозиції освітян району, прийнято конструктивне рішення.