Відбулася передача на відповідальне зберігання матеріального резерву

опубліковано 28 лист. 2017 р., 05:20 Інформаційно-довідковий центр
   28 листопада до Броварського районного управління завітали керівники Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради та представники депутатського корпусу Київської обласної ради з нагоди передачі на відповідальне зберігання матеріального резерву. На зберігання були передані електростанція, калориферна піч, мотопомпи, бензинові пили, намет та комплектуючі до них. Дані засоби стануть в нагоді при ліквідації та локалізації різних надзвичайних ситуацій на території Броварського району.

В ході бесіди були обговорені деталі подальшої співпраці щодо укріплення матеріально-технічної бази 5 державного пожежно-рятуваль­ного загону ГУ ДСНС України у Київській області, який розташований у місті Бровари, більш сучасними технічними засобами і обладнанням, враховуючи ймовірний характер можливих аварійних і надзвичайних ситуацій, які можуть статися на території району.