Новини‎ > ‎

Відбулася робоча нарада

опубліковано 21 січ. 2019 р., 05:24 Інформаційно-довідковий центр
   21 січня 2019 року перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.Плакся провів робочу нараду. 


   В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних ромад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.
 

   За інформацією керівників служб, та управлінь району:
   - святкування Водохреща в Броварському районі пройшло спокійно, надзвичайних ситуацій не було. За тиждень до Броварського відділу поліції надійшло 148 повідомлень, 16 – з ознакам кримінальних правопорушень, сталось 25 ДТП (без потерпілих), складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення;
   -  протягом тижня в районі реєструвались поодинокі випадки гастроентероколітів, епідеміологічна ситуація в районі контрольована. Температурний режим в навчальних закладах дотримується (окрім Зазимської ЗОШ). Проводилось інформування населення щодо профілактики захворювання на кір. Епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено. Зареєстровано 2 випадки захворювання на туберкульоз. Всього за 2019 рік зареєстровано 11 випадків захворювань на кір. Наголошено, що районні медичні амбулаторії забезпечені вакциною проти кору. 
   - директор Броварського районного центру територіального обслуговування населення Т. Козьменко зазначила, що за період новорічних та різдвяних свят підготовлено та роздано 180 продуктових набори. Також звернула увагу, що в с. Літки проблемним питанням є доставка пенсій, так як немає листоноші. Пенсії літнім людям розносять соціальні працівники.
Comments