Відбулася робоча нарада щодо готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років на території району.

опубліковано 22 лист. 2019 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 лист. 2019 р., 05:28 ]

22.11.2019 о 10-00 у малому залі райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови адміністрації Ю.Плаксі щодо готовності дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років на території району.

На нараду були запрошені представники департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Київській області, Дочірнього підприємства «Київське обласне дорожнє управління», ТОВ «БУД СЕРВІС ГРУП», ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ», ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП».

Були присутні начальник відділу житлово-комунального господарства О.Заріцька, начальник відділу агропромислового розвитку С.Шибіко, провідний спеціаліст сектору цивільного захисту М.Сікач, начальник відділу з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Київській області К.Одинець, виконуючий обов’язки заступника начальника управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення – начальник відділу інноваційно-концесійної роботи департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації Ю.Корнійко, начальник відділу експлуатаційного утримання та безпеки дорожнього руху управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації С.Кожушко, головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання та безпеки дорожнього руху управління функціонування та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації О.Вільгоцький, заступник начальника Переяславського відділення ДП «Київське обласне дорожнє управління» О.Колосовський, начальник дорожнього відділу ТОВ «АМК РЕМ-БУД» (підрядна організація ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ») І.Бабинець, інженер ТОВ ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Я.Сухина, виконроб ТОВ «БУД СЕРВІС ГРУП» С.Рибалко.

Присутні представники дорожніх служб доповіли про забезпеченість спецтехнікою, паливо-мастильними матеріалами та посипковими протиожеледними сумішами; про кількість обслуговуючого персоналу, який буде задіяний для ліквідації наслідків негоди під час погіршення погодних умов; надали адреси ділянок у Броварському районі, на яких зберігається спеціалізована техніка, протиожеледні суміші та паливо-мастильні матеріали; повідомили контактні дані відповідальної особи (телефон чергового) на ділянках доріг загального користування державного та місцевого значення в межах Броварського району для оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов.