Відбулася робоча нарада у голови адміністрації

опубліковано 3 лип. 2017 р., 04:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 лип. 2017 р., 05:09 ]

03 липня в малому залі Броварської районної державної адміністрації  відбулася робоча нарада у під головуванням голови Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименка.

В нараді взяли участь, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, представники засобів масової інформації.

Голова нагадав про негоду, яка прошла Україною на вихідних та заслухав інформацію служб, які займаються забезпеченням життєдіяльністю району, щодо наслідків непогоди та про результати проведеної роботи по їх усуненню.

На нараді заслухано звіти начальників управлінь, відділ, організацій та служб про проведену роботу за минулий тиждень та погоджено основні заходи на поточний.
   Одним з пріорітетних  питань визначено спецнабір в Національну Гвардію та до осіннього призову. Представник комісаріату наголосив, що в сільських та селищних радах дуже низька інформаційна активність щодо призовної компанії.

Відповідно до наданої інформації голова надав наступні доручення:
   1. Визначити і облаштувати місце для зберігання матеріального резерву району та забезпечити надходження матеріального резерву згідно номенклатури.
   2. Відділу культури провести захід «Крокове колесо» в с.Пухівка з залученням працівників ДСНС, рятувальників, поліції та медичних працівників.
   3. Броварському ДЕУ підготувати інформацію про стан дерев, що мають ознаки аварійності, шляхом проведення обстежень та складення відповідних актів.
   4. Провести нараду з начальниками військово-облікових столів та представниками з військкомату щодо підвищення дисципліни оповіщення по призову в органах місцевого самоврядування.
   5. Начальникам структурних підрозділів надати інформацію щодо стану програмного забезпечення робочих комп’ютерів працівників адміністрації та пропозиції щодо поліпшення (удосконалення) програмного забезпечення згідно додатку №1.
   6. Провести перевірку наметового містечка «Сонячне світло» с. Соболівка з обов’язковим залученням працівників поліції.
   7. Підготувати інформацію за червень місяць 2017 року по програмі «Доступні ліки».
   8. Провести роз’яснювальну кампанію серед населення району щодо графіка прийому пацієнтів в медамбулаторіях та ФАПах населених пунктів.
   9. Здійснювати контроль за тендерними торгами щодо придбання мультимедійного обладнання та проекторів для навчальних закладів району.