Відбулася робоча нарада у голови адміністрації

опубліковано 23 жовт. 2017 р., 04:01 Інформаційно-довідковий центр

23 жовтня 2017 року у великому залі Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрації Клименка М.Ф.

На нараді були присутні: заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., керівники управлінь відділів та служб Броварського району, представники засобів масової інформації.

За результатами наради керівникам управлінь, відділ та служб були надані доручення:

- Всебічно сприяти проведенню демократичних та законних виборів до Великодимерської ОТГ.

- Розмістити в газеті «Нове життя» інформацію щодо порядку голосування власників ІD-карток. Направити дану інформацію до сільських та селищних рад в яких будуть проводитись вибори.

- Броварському районному підрозділу ЗАТ АЕС «Київобленерго» у разі відключень електропостачання в населених пунктах району, повідомляти відділ освіти Броварської райдержадміністрації.

- Винайти можливість та забезпечити спортивним одягом команди Броварського району, які беріть участь у змаганнях.