Новини‎ > ‎

Відбулася робоча нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 3 черв. 2019 р., 03:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 черв. 2019 р., 03:20 ]
   03 червня 2019 року перший заступник Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся провів робочу нараду. 


    В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


     За інформацією, наданою начальником відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області А. Лічагіна за період за 27 травня по 2 червня зареєстровано:
   - загоряння трав'яного настилу в смт Калита на площі 200 м2;
   - загоряння сміття в с. Квітневе;
   - загоряння легкового автомобілю в с. Рожівка.
   Також А. Лічагін  наголосив на те, що проблемним є питання купання в необлаштованих для цього водоймах. Не дивлячись на таблички "Купатися заборонено", люди нехтують своєю безпекою та життям.

   Згідно інформації завідувача відділу Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В. Товстоног з 24 по 30 травня 2019 року отримано 38 термінових повідомлень про виявлення в районі небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них.
   Спалахів небезпечних кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь не зареєстровано.
   Дуже гостро стоїть питання захворюваності на кір. Протягом вказаного періоду зареєстровано 12 випадків, з них 9 дорослі та 3 дітей. Діагноз попередній, лабораторно ще не підтверджений.
   При проведеному епідеміологічному розслідування установлено, що всі хворі не щеплені проти кору.
   У зв'язку з неблагополучною епідемічною ситуацією у районі щодо захворюваності на кір та керуючись ст.15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб" Броварський МРВЛД рекомендує керівникам освітніх закладів не зараховувати дітей, які не отримали профілактичних щеплень згідно з вимогами. 

       Директор КЗ БРР«Дитяча юнацько-спортивна школа» Т.Філіпова проінформувала, що 54 каратисти направдяються до Івано-Франківської області на відпочинок, 210 спортсменів взяли участь в змаганнях  першості ДЮСШ для підвищення рівня акредетації.  
      КЗ БРР "ДЮСШ" взяли участь в заході, присвяченому Дню захисту дітей та проводили спортивні змагання на своєму острівку  спортивних чудес.

   Директор КЗ БРР «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Т. Куць повідомила, що вихованці центру долучилися до проекту «Позашкілля заради майбутнього», а працівники долучені до роботи пришкільних таборів. 
   08 червня заплановано 11-й турнір з сімейної риборовлі. 
Comments