Новини‎ > ‎

Відбулася робоча нарада в Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 19 серп. 2019 р., 03:49 Інформаційно-довідковий центр
   19 серпня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду.


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Попова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


   Під час наради велику увагу приділено питанню готовності освітніх закладів до нового навчального року та питанню проведення заходів щодо забезпечення лікарськими кадрами закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, наявності та фінансування програм місцевих стимулів у Броварському районі.

   Заступник військового комісара Броварського об’єднаного міського військового комісаріату О. Пилипенко проінформував, що на контрактну службу до лав Збройних Сил України відправлено 11 осіб. 

   Заслухавши інформацію начальників відповідних служб, надано наступні доручення: 

   1. Вивчити питання щодо укладення договорів стосовно ліквідації насаджень вздовж доріг обласного значення. 

   2. Провести нараду з голами сільських і селищних рад Броварського району, головами ОТГ та представниками Броварського ОМВК щодо якісного проведення осіннього призову до ЗСУ.

   3. Підготувати звернення до голів сільських та селищних рад району, голів ОТГ, керівників сільськогосподарських підприємств щодо якісного видалення небезпечної алергенної рослини – амброзії на території населених пунктів Броварського району та обабіч доріг місцевого та обласного значення.

   4. Створити робочу групу по встановленню факту та причини забруднення навколишнього середовища (зливання нечистот) на території Калитянської ОТГ

   5. Підготувати програми підтримки лікарів первинної ланки медицини щодо забезпечення їх житлом, транспортом та коштами по відшкодування на житло. 

   6. Підготувати програму заходів по відзначенню Дня фізичної культури і спорту у Броварському районі.
Comments