Відбулася робоча поїздка на будівельний майданчтик дитячого дошкільного навчального закладу в с.Зазим’є

опубліковано 1 серп. 2013 р., 07:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:45 ]
    01 серпня - виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин здійснив робочу поїздку на будівельний майданчик у село с.Зазим’є, щоб ознайомитись із ходом робіт по будівництву дитячого дошкільного навчального закладу на 110 місць, кошторисна вартість якого складає 20 мільйонів гривень.
    Як зазначила сільський голова с.Зазимє Л.В.Спичак:
- В Зазим’ї також практично завершено будівництво духовного центру, каналізаційної мережі стоків. На виготовлення проекту будинку дозвілля витрачено понад чверть мільйона гривень коштів інвестора. І нічого дивного в цьому немає, Президент держави прямо заявив представникам як великих структур, вітчизняних і зарубіжних, так і підприємницьких: «Маєте інтерес працювати в тому чи іншому регіоні, робіть і свій внесок у його соціальний розвиток».
    В свою чергу виконуючий обв’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин зазначив:
- Підхід вищих органів влади до такої розбудови соціальної сфери цілком співвідносний із інтересами влади на місцях – районної, селищної та сільських. Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства, від якої залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання в країні.
    Одним з механізмів соціального захисту та реалізації конституційних прав населення є надання державної підтримки певним категоріям громадян для будівництва (придбання) житла. Сьогодні основними механізмами такої підтримки є:
- Державна цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010 - 2017 роки;
- Державна програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
- Державна програма забезпечення молоді житлом. Крім соціального спрямування важливим аспектом цих програм є пожвавлення будівельної галузі та галузі виробництва будівельних матеріалів, вирішення проблеми «довгобудів».
    В Броварському районі активно реалізовуються інвестиційні проекти по будівництву підприємств, що дасть змогу збільшити кількість робочих місць і надходження до бюджету району.
    Так починається будівництво заводу по виготовленню виробів зі скла ЗАТ «Агроінвест - 96» в с.Шевченкове, продовжується будівництво м’ясопереробного цеху ТОВ «Тріумф» у В.Димерці, завершується будівництво складу під промислові товари в селі Дімітрово, розробляється проектна документація для будівництва двох будинків, під соціальне житло, в селі Заворичі.
    Мету яку ми ставимо перед собою є підвищення інвестиційного іміджу Броварського району та створення умов для зацікавленості як вітчизняних так і іноземних інвесторів у розвитку власного бізнесу саме на території Броварщини.